kowalstwo gruszka - baner
 Nasza szeroka oferta skierowana jest w stronę osób ceniących sobie styl, estetykę wykonania i praktyczność. Wykonujemy ogrodzenia, które staną się częścią krajobrazu każdego otoczenia i nadają charakter danemu miejscu. Realizujemy projekty, w których połączenie metalu z kamieniem lub drewnem, daje niepowtarzalny końcowy efekt i zadowoli najbardziej wymagających klientów.

-balustrady wykonane w naszej pracowni stanowią uzupełnienie wnętrza każdego obiektu, a elementy polączone ze szkłem lub witrażem, będą powodem do dumy ich właściciela...

-urzeczywistniamy pomysły ludzi, dla których wystrój wnętrza spełnia nie tylko rolę dekoracyjną, ale celem pomysłodawcy jest także oddanie jego osobowości. Wykonujemy między innymi karnisze, lampy, świeczniki, kwietniki, stylowe okapy kuchenne, zegary, zestawy kominkowe, a nawet drzewka bonsai.

-każda Państwa propozycja, poddana zostanie realizacji w której szczególny nacisk kładziemy na jakość i estetykę wykonania. Do swojej oferty dołączamy elementy wykonane ze stali nierdzewnej, które również według upodobań klienta łączymy z drewnem lub szkłem. Oferujemy balustrady systemowe, jak i inne elementy ze stali nierdzewnej.

Designed by OJS, © Kowalstwo Gruszka, all rights reserved!